محمود نجاتیان کیست؟

محمود نجاتیان در حال حاضر مدیر عامل شرکت فن آوران کیان واقع در تهران (خیابان شیراز شمالی) می‌باشد. شرکت فن آوران کیان فعالیت خود را به عنوان نماینده انحصاری یورومک ایتالیا (Euromac) که سازنده ماشین الات سی ان سی پانچ و خم و… است از سال 1999 میلادی در ایران و برخی از کشورهای همسایه آغاز نموده است؛ این شرکت در حال حاضر تامین کننده ماشین الات پرس برک و قیچی سی ان سی و ان سی و پلاسما و برش لیزر دو بعدی و سه بعدی و ربات جوش لیزر و همچنین دستگاه تزریق فوم اتوماتیک میباشد.

شرکت فن آوران کیان، نماینده فروش و سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های یورومک ایتالیا در کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان ، پاکستان و …. میباشد.

محمود نجاتیان کیست مدیر عامل شرکت فن آوران کیان

محمود نجاتیان کیست مدیر عامل شرکت فن آوران کیان

تحصیلات محمود نجاتیان چیست

محمود نجاتیان، تحصیلات خود را تا اخذ مدرک دیپلم ریاضی در ایران ادامه داده است. پس از اخذ دیپلم، به انگلستان رفته و در رشته مهندسی سیستم کنترل با گرایش برق تحصیل نموده است. در حین تحصیل در رشته مهندسی سیستم، وارد بازار کار در انگلستان شد و در زمینه ساخت سیستمهای اتولندینگ هلی‌کوپتر و سیستمهای پیشرفته خودرو، در شرکتهای معتبر بین المللی مشغول به کار شد.

پس از مدت زمان کوتاهی فعالیت در شرکت، انگیزه و پشتکار محمود نجاتیان مورد توجه مدیران ارشد شرکت قرار گرفت و واحدهای آنالیز و ارتقای کیفی و کمی تولید با صدها کارمند به ایشان واگذار شد. برخلاف موقعیت شغلی عالی در انگلستان و به دلیل عشق به میهن و علاقه به خدمتگزاری در وطن، محمود نجاتیان پس از چند سال به ایران بازگشت و فعالیت خود را در کشور ادامه داد.

فعالیتهای کاری مهندس محمود نجاتیان

محمود نجاتیان در حال حاضر مدیر عامل شرکت فن آوران کیان است که در زمینه تامین و مشاوره ماشین الات و خطوط فلز کاری و لوله و خطوط تولید فعال است.

بیش از 25 سال سابقه فعالیت در حوزه‌های مختلف مثل تابلوهای برق صنعتی، هواسازها، ماشین‌سازها، صنایع خانگی، آشپزخانه‌های صنعتی، صنایع ساخت کاشی، سقف‌های کاذب، پانل‌های نما، ساندویچ پانل‌ها، ساخت تجهیزات نفتی، ساخت سازه‌های فلزی، ساخت مبلمان اداری، کارگاه‌های خدماتی بزرگ و کوچک و … و کسب تجربیات فراوان در صنایع مختلف، باعث شد شرکت فن آوران کیان تاسیس گردد و خدمات و تجربیات این شرکت از طریق محمود نجاتیان به سایر صنایع ارائه گردیده و سبب استقبال صنایع مختلف از شرکت ایشان گردد.

سوابق اجرایی محمود نجاتیان، شامل مدیریت اجرایی اولین شرکت سازنده کلیدهای گردان صنعتی در ایران تحت لیسانس یک شرکت آلمانی، مدیریت اجرایی و سپس مدیریت کارخانه ساخت تابلوهای برق تا سطح 40 کیلو ولت و تجهیزات مرتبط، استقرار توتال سیستم (که پایه‌های موقعیت بسیار موفق و بالای این واحد صنعتی مطرح در صنعت برق ایران را رقم زد)، توسعه کارخانه تولید تابلو، ایجاد واحدهای فنی مختلف، استقرار ماشین‌آلات صنعتی مدرن و کارآفرینی برای صدها نفر می‌باشد.

علاوه بر این‌ها کلاس‌های آموزشی تخصصی برای تمام سطوح کاری و مدیریتی و حتی آموزش زبان انگلیسی به دلیل علاقه شخصی ایشان، در کارنامه محمود نجاتیان ثبت شده است.

ایجاد روابط با شرکتهای صنعتی بزرگ جهان نظیر یونیلک فرانسه، تله‌مکانیک (اشنایدر)، زیمنس آلمان، ABB سوئیس و اخذ لیسانس از شرکتهای زیمنس و ABB در توسعه تکنولوژی و ساخت دستگاه‌های صنعتی با استانداردهای اروپا از دیگر فعالیتهای برجسته محمود نجاتیان به شمار می‌روند.

دیگر عوامل مهم در موفقیت مهندس محمود نجاتیان و شرکتهای متبوع ایشان، عرضه کالاهای مرغوب، ارزش کالا در مقابل پول، ایجاد تسهیلات خرید برای صاحبان صنعت، ارایه گارانتی مطمئن، تامین ثطعات یدکی دستگاه‌ها حتی پس از 25 سال، داشتن مهندسین مجرب و آموزش دیده در واحد خدمات پس از فروش، معرفی دستگاه‌های پیشرفته، ارائه خدمات پس از فروش با گذشت بیش از 25 سال و ….

امکانات و تجهیزات شرکتهای تامین تابلو و فن آوران کیان

شاید موثرترین عامل موفقیت در این راه، داشتن دستگاه‌های در حال کار و تولید با آنها به طور روزمره و آگاهی از ویژگی و مسائل آنها از نزدیک باشد.

برخی از این دستگاه‌ها عبارتند از:

 • دستگاه‌های سی.ان.سی پانچ: تحولی در برش انواع ورقهای فلزی و غیرفلزی.
 • دستگاه‌های گوشه‌زن متغیر
 • دستگاه‌های سی.ان.سی خم لوله و تسمه‌های فلزی تا ضخامت 14 میلی‌متر و 250 میلی‌متر ارتفاع
 • دستگاه‌های سی.ان.سی و روباتیک برش، پانچ، خم قطعه و سورتینگ.
 • دستگاه‌های پیشرفته خم برقی، دایرکت درایو با دقت بسیار بالا و تلرانس نزدیک به صفر.
 • دستگاه‌های سی.ان.سی پروسس میلگرد، نبشی، ناودانی و تیرآهن
 • دستگاه‌های سی.ان.سی تولید سازه‌های دکل‌های انتقال نیرو.
 • دستگاه‌های سی.ان.سی لیزر شامل:
  • فایبر لیزر برای برش فلزات تا سطح 30 کیلو وات.
  • لیزر مارک زنی-حکاکی
  • ایزر برای برش انواع پارچه‌ها
  • لیزر جوش-برش-زنگ بر فلزات
 • روباتهای جوش
 • پرینترهای سه‌بعدی
 • دستگاه‌های برش ورق تا ضخامت 25 میلی‌متر تا عرض 6 متر
 • دستگاه‌های سی.ان.سی هیدرولیک خم ورق تا 1500 تن
 • دستگاه‌های اکستندر (Extender) برای ساخت شبکه‌های فلزی ضخیم
 • دستگاه‌های ساخت بدنه‌های فلزی دو جداره تبادل سرمایش/گرمایش مخازن Pillow Plate مورد مصرف در صنایع نفت، پتروشیمی، غذایی و شیمیایی

دستگاه جوش لیزری محمود نجاتیان کیست مدیر عامل شرکت فن آوران کیان

شرکت تامین تابلو یکی از بزرگترین شرکتهای سازنده تابلو برق در ایران میباشد. که نماینده دوشرکت Siemens المان و ABB ایتالیا و دارای همکاری مشترک با تعدادی از شرکت های اروپایی در زمینه تجهیزات تابلو برق میباشد.

شرکت فن آوران کیان یک گروه مهندسی فعال در زمینه تامین و مشاوره ماشین الات و خطوط فلز کاری و لوله و خطوط تولید میباشد.

شرکت فن آوران کیان بعنوان یکی از بزرگترین مجموعه های مهندسی و تامین در ایران از سال ۱۹۹۹ میلادی نماینده انحصاری یورومک ایتالیا سازنده ماشین الات سی ان سی پانچ و خم و… میباشد و تاکنون بیش ۲۰۰ عدد دستگاه پانچ سی ان سی در ایران و کشورهای همسایه فروش داشته است. همچنین شرکت فن آوران کیان تامین کننده ماشین الات پرس برک و قیچی سی ان سی و ان سی و پلاسما و برش لیزر دو بعدی و سه بعدی و ربات جوش لیزر و همچنین دستگاه تزریق فوم اتوماتیک میباشد.

همچنین شرکت فن آوران کیان ،نماینده فروش و سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه های یورومک ایتالیا در کشورهای همسایه از جمله عراق ، افغانستان ، پاکستان و …. میباشد.

درباره مهندس محمود نجاتیان و مدیریت شایسته ایشان در شرکتهای فن آوران کیان و تامین تابلو میتوان به کارآفرینی ایشان و کمک به تولید ملی از طریق تولید قطعات و تجهیزات صنعتی اشاره نمود. قابل ذکر است در حال حاضر صدها نفر نیروی انسانی ماهر برای تحقق نیازهای کشور و خودکفایی در زمینه برق در شرکت تامین تابلو و شرکت فن آوران کیان مشغول به کار هستند.

گواه مدیریت شایسته ایشان، دریافت لوح های تقدیر و گواهی نامه های تایید و تضمین کیفیت از مراجع معتبر داخلی و خارجی است.

درباره مهندس محمود نجاتیانمهندس محمود نجاتیانتماس با مهندس محمود نجاتیانفعالیتهای مهندس محمود نجاتیان